چرا تعداد خريداران خودرو در گرجستان اين قدر زياد است؟7-07-2015 Информация-چرا تعداد خريداران خودرو در گرجستان اين قدر زياد است؟
پاسخ به اين سؤال فقط سه کلمه است: امنیت، سرویس، قیمت!

کلمۀ اول – امنیت

در طی 5 سال فعالیت بازار خودرو AUTOPAPA حتی یک مورد سرقت خودرو ثبت نشده است.
گرجستان جزو پنج امن ترین کشور جهان به شمار می رود. اینجا اصلاٌ کسی خودرو نمی دزدد!
فساد مالی در گرجستان وجود ندارد. لذا اگر انترپول جستوجوی خودرو را اعلام کرده است، چنين خودرو به هيچ وجه نمی تواند وارد خاک گرجستان شود و شما هم نمی توانید چنين خودرو را بخريد.
شما امنیت کامل را احساس خواهید کرد. مطمئن باشید وقتی در گرجستان و در بازار خودرو AUTOPAPA حضور دارید برای خودروتان، پولتان يا خود شما هیچ اتفاقی نخواهد افتاد!
امنیت يعنی همين!

کلمۀ دوم – سرویس

کيفيت سرویسی که در گرجستان تجربه می کنيد جايی در جهان يافت نمی شود!
در ظرف نیم ساعت می توانید تمامی مدارک لازم برای صاردات، تجدید صادرات، واردات، دریافت پلاک های ترانزیت یا دائم را تهيه نماييد. کليۀ خدمات مذکور و بسیاری از سرویس های دیگر در آژانس خدمات وزارت کشور واقع در قلمروی بازار خودرو به راحتی قابل دسترسی می باشد.
شما می توانید در حين گشتن در منطقۀ کنترل گمرکی که خودروهای ترخیص نشده در آن قرار دارند، به آسانی خودروی دلخواه تان را انتخاب نمایید. بدین علت چنين خودروها از خودروهای وارداتی به مراتب ارزان ترند. در منطقۀ کنترل گمرکی گرجستان مجاز هستيد خودرو را معاینه و تست نمایيد و حتی سوار آن شده گشتی بزنيد – در هیچ جای دنیا چنين اتفاقی نمی افتد.
در گرجستان قوانین بی‏نظيری وجود دارد که طبق آن می‏توانيد تا 45 روز بعد از ورود خودرو به خاک کشور عوارض و مالیات غیر مستقیم را پرداخت نکنيد. علاوه براين با پرداخت اندکی مبلغ اضافی می توان این مهلت را تا 90 روز تمدید کرد. این امر باعث شده تا شهروندان کشورهای همسایه به اين بازار خودرو روی آورند. مشتری از آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، قزاقستان و کشورهای ديگر جهت خرید خودرو پیش ما می آید.

اگر تصميم گرفته ايد در گرجستان خودرو بخرید، قبل از اين که پول بپردازيد می توانید هرگونه معاینه خودرو را انجام دهید. ما خودروهای دست دوم را می فروشیم و تضمین نمی کنیم که شما خریدار خودروی ایده آل – بدون نواقص و صدمه– می شوید. اما ضمانت می دهیم که اطلاعات کاملی در بارۀ خودرو مورد خريد در اختيارتان قرار خواهد گرفت و قیمت نيز متناسب با وضعیت فنی آن خواهد بود – این اصلی است که سرویس ما برآن استوارمی‏باشد. بدين منظور درقلمروی بازار خودرو در گرجستان مرکز سرویس فنی خودرو را احداث کرده ایم که در آنجا امکانات انجام تست عیب شناسی کلی یا جزئی خودرو، تشخیص ضخامت پوشش رنگ بدنه به وسیلۀ دستگاه ضخامت سنج اولتراسونیک برقی و دریافت اطلاعات مفصل راجع به تاريخچه بهره برداری خودرو از طریق CarFax فراهم شده است- تمامی این موارد ریسک خرید خودروی معیوب را به مراتب کاهش می دهد.
در زمین بازار خودرو سرویسهای بهداشتی، رستوران ها، کافه ها و دکه ها به صورت مرتب مستقر شده اند تا نیازهای شما برای تهیه کالا های اساسی تامین گردد.
برای میهمانان خارجی هتل مرفه 4 طبقه ای ساخته شده است. هر آپارتمان دارای طراحی انفرادی می باشد و در آن از مصالح ضد الرژی استفاده شده است. هر آپارتمان دارای کولر، دستگاه تلویزیون LCD با لیست کانال ها به 10 رایج ترین زبان جهان، تشک های ارتوپدی و Wi-Fi می باشد. در هتل ما سونا با استخر و همچنین رستوران شبانه روزی با آشپزخانۀ اوکراینی و گرجی در خدمت میهمانان است.
برای راحتی مشتریان تمامی خودروهای عرضه شده در بازار ، در سایت AUTOPAPA.COM عمده ترین پورتال خودرو در قفقاز قابل ملاحظه می باشد. شما می توانید در اسرع وقت خودروی مورد علاقۀ خود را در سایت مذکور پیدا کنید و از مشخصات اصلی فنی و قیمت آن مطلع شوید. همچنين امکان دارید از طریق تماس با دلال ما هرگونه جزئیات جهت کسب اطلاعات اولیه را دریافت نماييد. بیش از 15 هزار نفرمشتری مختلف هر روز به سایت ما مراجعه می نماید.
این مفهومی است از کلمۀ "سرویس" با تشخیص ما!

کلمۀ سوم – قیمت

قیمت خودرو در گرجستان عين قیمت آن خودرو در اروپا، ژاپن یا آمریکا است. دلیلش این است که ما هر ماه بیش از 5 هزار دستگاه خودرو خریداری می کنیم و این امر باعث می شود تا برای ما شرایط تقاضای کاهش قیمت فراهم گردد و از بازارها و حراج های اروپا، ژاپن و آمریکا تخفیف های خوبی بگیریم.
به علت امنیت، سرویس و قوانین منحصر به فرد گرجستان، این بازار بين مراکز جهانی خريد و فروش خودرو و خريداران به عنوان قطب شناخته شده است. ما خودروها را عمده می خریم و خرده می فروشیم. در نتیجه می توانیم قیمت منحصر به فردی را به شما پیشنهاد کنیم که هیچ کس در قفقاز نمی تواند مثل آن را عرضه نماید.
ما بهتر از همه می فروشیم! – این شعار ماست.

از بازار خودروی گرجستان دیدن نمایید و در خصوص صحت این حرف ها مطمئن شوید!